30. Finał WOŚP w Chełmnie

30. Finał WOŚP w Chełmnie

3 października 2021 Wyłączone przez naczelny
Podziel się z innymi:

Druga sobota października to start wielkiej finałowej machiny. Po raz kolejny Sztab Chełmno – miasto zakochanych jest częścią corocznej akcji Fundacji WOŚP!

Już 9 października Jurek Owsiak ogłosi temat jubileuszowego 30. Finału WOŚP, czyli cel medyczny, na który Sztab WOŚP Chełmno, a razem z nim mieszkańcy Chełmna i okolic, będą zbierać środki w ostatnią niedzielę stycznia 2022 roku.
Podczas 29. Finału nasz Sztab zebrał 𝟏𝟎𝟎 𝟔𝟕𝟑,𝟓𝟑 zł!
Transmisja z oficjalnego ogłoszenia zacznie się o godz. 11:00 na profilu WOŚP Facebook.
Sztab Chełmno dziękuje za 29. Finał.
Mimo pandemii i wiążących się z nią obostrzeń, które wpłynęły m.in. na zmianę terminu zbiórki, w styczniu tego roku Sztab w Chełmnie zagrał równie głośno i udało się zebrać 100 673,00 zł na zakup sprzętu dla dziecięcej laryngologii i diagnostyki głowy. Fundacja WOŚP dzięki zaangażowaniu Sztabów i zorganizowanym zbiórkom w internecie zebrała łącznie 𝟐𝟏𝟎 𝟖𝟏𝟑 𝟖𝟑𝟎,𝟏𝟎 zł!!! Było to ponad 20 mln zł więcej niż podczas poprzedniego Finału i najwięcej w historii wszystkich zbiórek Orkiestry.
Wesprzyj organizację 30. Finału!!!
W zbiórce podczas 29. Finału realizowanej w Chełmnie Wolontariusze kwestowali zarówno on-line za pomocą e-Skarbonki, jak i na terenie miasta i okolic.
Także w tym roku Sztab w Chełmnie zaprasza chętnych do kwestowania już teraz.

Więcej informacji na temat zapisów już wkrótce!!!

źródło: WOŚP Chełmno

Komentarze Facebook